Aktorzy z naszego regionu na planie wielkiej produkcji. Czy to będzie hit?

Ilona Janyst związana z Drawskiem Pomorskim i Paweł Sakowski, pochodzący z Choszczna, pracują na planie produkcji pod tytułem „No Second Chances”. Fabułę tworzy intryga szpiegowsko-medyczna, producentem jest QUPI Inc. z Kalifornii. Czy nasi aktorzy podbiją serca fanów hollywoodzkiego kina?

Plan zdjęciowy został zorganizowany na terenie Wielkopolski, głównie w Poznaniu. Wybór tego miejsca nie jest przypadkowy, choć nie tylko tutaj będzie prowadzony proces produkcji. W planach jest też robienie zdjęć w czeskiej Pradze.

W obsadzie filmu zobaczymy między innymi Pawła Sakowskiego (znany z epizodycznej roli w Grze o Tron) oraz Ilonę Janyst (M jak Miłość, Przyjaciółki, Po prostu przyjaźń). To aktorzy, którzy związani są z Pomorzem Zachodnim. Pierwszy z nich urodził się i wychował w Choszcznie, z kolei Ilona Janyst mocno związana jest z Drawskiem Pomorskim.

Fabuła projektu jest inspirowana książką, to historia czterech doktorów, ludzi zupełnie od siebie odmiennych i po różnych przejściach. Każda z postaci ma ciekawą historię do opowiedzenia. Wszyscy oni trafiają do pomieszczenia, w którym muszą zawalczyć o swoją wolność. Bohaterowie pomimo dzielących ich ogromnych różnic muszą znaleźć sposób na współpracę… Czy to się uda?

Producenci na razie nie zdradzają szczegółów projektu, wiadomo jedynie, że zdjęcia wykonywane są w taki sposób, by z materiału mógł powstać zarówno film pełnometrażowy, jak i serial. Nieoficjalnie mówi się, że produkcja ma trafić do jednego z wydawców platformy VOD.

Projekt wzbudza duże zainteresowanie, o „No Second Chances” piszą już ogólnopolskie media. Nie można wykluczyć, że QUPI Inc. zdecyduje się na realizację kolejnych projektów na terenie Polski. Jak mówią osoby związane z producentem, nie tylko Wielkopolska stwarza duże możliwości. Ale o ewentualnych innych lokalizacjach dla projektów filmowych na razie niewiele wiadomo, nie można wykluczyć, że i Pomorze Zachodnie znajdzie się obiektem zainteresowania ze strony przedstawicieli z Hollywood.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.