Duet Jackpot w Saloniku Muzyczny. Rusza rezerwacja miejsc 

Przed nami kolejna, trzecia już odsłona Saloniku Muzycznego. Tym razem na scenie zaprezentuje się duet Jackpot.

Duet JACKPOT, to finaliści jubileuszowej, dziesiątej edycji Must Be the Music. Zespól tworzą Kasia Buja – wokal oraz Maciej Kazuba – gitara.

Są zgrani w życiu i na scenie. Ich recitale to sentymentalne, acz nie pozbawione dobrego humoru, podróże do świata, w którym muzykę pisali prawdziwi kompozytorzy, a teksty wielcy poeci. Wśród wykonywanych utworów znajdziemy między innymi piosenki Hanny Banaszak, Ewy Bem, Krystyny Prońko, Andrzeja Zauchy, Kabaretu Starszych Panów i Grażyny Łobaszewskiej, oraz piosenki autorskie.

Koncert JACKPOT w ramach Saloniku Muzycznego odbędzie się 24 listopada o godzinie 12:00. Obok znanych szczecińskich artystów na scenie w Willi Grawitza zaprezentują się uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia.

Salonik Muzyczny powstał m.in. po to, by łączyć artystyczne pokolenia: doświadczonych artystów z uczniami naszej szkoły. Jest to nie lada gratka dla melomanów, którzy cenią sobie kameralne koncerty i możliwość spotkania wybitnych twórców.

Salonik Muzyczny odbywa się w siedzibie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia imienia Tadeusza Szeligowskiego, w zabytkowej Willi Grawitza przy ul. Wojska Polskiego 115 w Szczecinie.

Bezpłatne wejściówki można zarezerwować telefonicznie pod numerem 91 423 26 55 i odebrać je bezpośrednio przed koncertem. Projekt jest dofinansowany ze środków Wydziału Kultury Urzędu Miasta Szczecin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.