Na fali z muzyką DJ-a Twistera

Za nami pierwszy taki muzyczny rejs po Odrze i Jeziorze Dąbie. Statek Odra Queen rozbrzmiał dźwiękami zmiksowanymi przez słynnego DJ-a Twistera. Mnóstwo zabawy, dobre nastroje i piękne widoki – czyli dwie godziny wyjątkowych wrażeń z dala od lądu.

Szczecińskie nabrzeża zdecydowanie zaczęły żyć i przyciągać swoją ofertą zarówno mieszkańców, jak i turystów. Teraz miłośnicy rejsów i dobrej muzyki mają okazję połączyć swoje zainteresowania w jedno – a mianowicie w ciekawą wyprawę na pokładzie statku z dobrą zabawą, tańcem i śpiewem.

Rejs rozpoczyna się na szczecińskim nabrzeżu, naprzeciwko Wałów Chrobrego. Można podziwiać piękną zabytkową panoramę miasta i patrzeć, jak powoli oddalamy się od brzegu. Pierwszy etap wycieczki to urokliwa Odra i szansa spojrzenia na miejską zabudowę z nieco innej perspektywy.

Goście statku Odra Queen znajdą na pokładzie sporo atrakcji. Na dolnym zamkniętym i klimatyzowanym pokładzie znajduje się strefa gastronomiczna i bogato zaopatrzony bar. W czasie rejsu można skosztować specjałów z grilla, zamówić ulubionego drinka i podziwiać niecodzienne widoki.

Górny zadaszony pokład to nie tylko miejsce, w którym można zaczerpnąć świeżego powietrza i poczuć bliższy kontakt z naturą, ale także przyłączyć się do zabawy. W czasie rejsu do zabawy zachęca DJ-Twister, serwując gościom kawałki, przy których nogi same rwą się do tańca. Górny pokład zamienia się w pływający parkiet, gdzie można naprawdę poszaleć w miłym towarzystwie.

Wypływając na Jezioro Dąbie, podziwiamy dziką naturę – można dostrzec urokliwe żurawie, czaple, a nawet bielika! Przepływamy przez wąskie kanały, pełne zieleni i widzimy zupełnie inne pejzaże niż te, do których przywykliśmy. Wreszcie docieramy do najważniejszego punktu wyprawy – wraku niemieckiego betonowca. W promieniach zachodzącego słońca prezentuje się nad wyraz imponująco. Jak na zawołanie, goście wyciągają telefony i aparaty, by uwiecznić ten wyjątkowy statek i cudowne widoki. A potem można wracać do szaleństw na parkiecie!

Po dobiciu do brzegu mamy jeszcze after party – roztańczony statek wprawdzie się zatrzymuje, ale zabawa trwa dalej!

Kolejny rejs z DJ-em Twisterem już 7 czerwca o 19.00.

Bilety można nabyć w Biurze Podróży Unity Line lub na www.bilety.fm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.