Nasze piłkarki ręczne w finale Pucharu Polski! | SzczecinLife.pl Press "Enter" to skip to content

Nasze piłkarki ręczne w finale Pucharu Polski!

Walka, emocje, znakomity doping… warto było pojawić się na trybunach hali na Twardowskiego!

Po pierwszej połowie nic nie wskazywało, że Pogoń zagra w finale Pucharu Polski. Pomimo dopingu wypełnionej kibicami hali przy ul. Twardowskiego, pierwsza połowa półfinałowego meczu z AZS Energą Koszalin zakończyła się porażką szczecinianek 7:14.

Przez kolejny kwadrans drugiej odsłony pojedynku nadal niewielu kibiców liczyło,  że Pogoń zdoła odrobić straty z pierwszej połowy. Ale ostatnich 15 minut potyczki były w wykonaniu naszych zawodniczek piłką ręczną na najwyższym poziomie. Znakomita gra w defensywie i równie świetna w ataki dały niesamowity efekt… zaledwie 5 bramek rzuconych przez koszalinianki w drugiej połowie przy 14 bramkach Pogoni, otworzyły  granatowo-bordowym drogę do finału Pucharu Polski. We wspomnianym finale nasza drużyna zagra 18 maja z Zagłębiem Lubin.

SPR Pogoń Szczecin – AZS Energa Koszalin 21:19!