Nauka kołysanek w szkole rodzenia? Już niebawem rusza niezwykła akcja

Państwowa Szkoła Muzyczna im. Szeligowskiego powitała jesień kolejną edycją “Pośpiewaj mi mamo, pośpiewaj mi tato” – cyklem warsztatów, w czasie których można podszkolić swój śpiew i miło spędzić czas ze swoim dzieckiem.

Spotkania organizowane są zarówno w urokliwej siedzibie szkoły muzycznej – Willi Grawitza, jak i w szkole rodzenia. W warsztatach uczestniczyć mogą rodzice z dziećmi w każdym wieku, kobiety w ciąży, a także dziadkowie i wszyscy ci, którzy chcą nauczyć się śpiewania kołysanek. Nie trzeba mieć specjalnych umiejętności – wystarczy odrobina chęci. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli, którzy krok po kroku wprowadzają uczestników w świat muzyki.

Szybko można się przekonać, jak wielką siłę ma w sobie muzyka. Gdy zaczyna rozbrzmiewać kołysanka – dzieci momentalnie przestają się bawić i słuchają jak zahipnotyzowane. Do dyspozycji najmłodszych jest kolorowa mata, instrumenty muzyczne do zabawy i wiele innych atrakcji i udogodnień, dzięki którym czas spędzony z maluchem na warsztatach jest przyjemny zarówno dla dziecka, jak i dla rodziców.

Warsztaty są całkowicie bezpłatne. W czasie ostatniego spotkania, na które przybyła liczna grupa rodziców z dziećmi, pojawił się także instrument. Radosnym śpiewom uczestników towarzyszyły delikatne dźwięki skrzypiec.

Każdy, kto chce wziąć udział w warsztatach “Pośpiewaj mi mamo, pośpiewaj mi tato”, ma jeszcze szansę – w październiku odbędzie się kilka takich spotkań w szkole rodzenia. Wydarzenie jest szczególnie polecane kobietom w ciąży oraz planującym macierzyństwo. Zajęcia są bezpłatne, należy jedynie wcześniej zgłosić swój udział organizatorowi.

 

Więcej o wydarzeniu, w tym dane kontaktowe do organizatora, znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/events/672190453258416/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.