Oferty pracy z każdej branży. Jedno stoisko szczególnie przykuwało uwagę

Pracodawcy z całego regionu zapraszali do swoich stoisk podczas Targów Pracy na Netto Arenie. Ci, którzy szukali angażu mieli do dyspozycji rekruterów z każdej branży – od bankowości, po sektor IT, przemysł, można było porozmawiać o zatrudnieniu przy budowie luksusowych jachtów.

To były największe Targi Pracy w regionie, na Netto Arenie swoje oferty prezentowali przedsiębiorcy z całego województwa. Było można spotkać się z osobami, które rekrutują do pracy w przemyśle, jak i do firm zajmujących się analityką, medycyną, a nawet budową luksusowych jachtów.

Ci, którzy szukali swojej pierwszej pracy lub szukający nowego, lepszego niż dotychczas angażu, mogli przebierać w ofertach. Na licznych stoiskach można było poznać wymagania stawiane przez pracodawców, ale również poznać warunki płacowe, a także dodatkowe benefity zapewniane przez przedsiębiorców.

Jednym z najchętniej odwiedzanych stoisk był boks Technologii Tworzyw Sztucznych, firmy działającej na terenie Goleniowskiego Parku Przemysłowego, zajmującej się budową luksusowych jachtów i łodzi motorowych. To największa tego typu firma w Polsce. Co przykuwało uwagę odwiedzających stoisko jachtowego potentata? Miniaturowy model jachtu, zdjęcia luksusowych jednostek i… żeglarski tort, który został ze smakiem zjedzony przez uczestników targów.

Duże wrażenie na osobach szukających pracy robił też niecodzienny benefit oferowany przez TTS.

– Nasz najważniejszy i najcenniejszy benefit to kurs na patent żeglarza jachtowego, który robimy dla każdego pracownika oraz możliwość korzystania z dwóch firmowych jachtów – mówiła Monika Garbacz z TTS.

Okazuje się, że pracownicy firmy mogą nieodpłatnie korzystać z jachtów, które zostały zbudowane specjalnie po to, by pracownicy firmy mogli odpoczywać i relaksować się na wodzie. Pierwsza jednostka zacumowana jest na przystani nad Jeziorem Dąbie, drugi z jachtów znajduje się w Greifswaldzie i można na nim pływać po Bałtyku.

TTS w tym roku został uznany przez Północną Izbę Gospodarczą za Pracodawcę Roku w kategorii „Społeczna i charytatywna odpowiedzialność biznesu. Firma aktywna lokalnie oraz wykazująca dbałość o środowisko, w którym działa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.