Pół tony karmy dla zwierzaków. Będzie jeszcze więcej?

Zainicjowali zbiórkę karmy dla zwierzaków, nie spodziewali się aż tak dużego odzewu, a udało się zebrać pół tony karmy. Teraz ponawiają akcję z nadzieją, że ponownie przedsiębiorcy i miłośnicy zwierząt odpowiedzą na apel i uda się tym samym wesprzeć czworonogi.

Pomysł akcji wyszedł od pracowników Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie, początkowo zachęcano gości Izby do zabierania ze sobą symbolicznej puszki dla potrzebujących czworonogów. Inicjatywa szybko została dostrzeżona przez przedsiębiorców zrzeszonych w PIG i udało się zebrać aż 500 kilogramów karmy, dodatkowo w darach znalazły się 23 koce, 19 ręczniki, 35 zabawek oraz jedno ubranko dla bezdomnych zwierzaków.

Karma i akcesoria trafiły do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie oraz do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Teraz Północna Izba Gospodarcza ponawia akcję i wychodzi do mieszańców miasta. We współpracy z Netto Polska zachęca do wsparcia projektu „Z serca paka dla zwierzaka!”. We wszystkich sklepach Netto w całym mieście darczyńcy znajdują specjalne kosze, do których można wrzucać karmę i artykuły dla zwierząt. Zebrane produkty trafią do organizacji pomagającym bezdomnym zwierzętom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.