Projektant radzi: jesień w stylu art deco – meble tapicerowane

W ostatniej odsłonie jesieni w stylu NEW ART DECO skupiamy się na meblach tapicerowanych. To podstawa wyposażenia pokoju dziennego, a także wspaniały dodatek na przykład do sypialni czy przedpokoju. W takiej stylizacji wnętrza prezentują się niezwykle atrakcyjnie, a przy tym przytulnie i elegancko.

Wygodne fotele

Obecnie bardzo często w naszych wnętrzach pojawiają się wygodne i w pełni komfortowe fotele. Dzisiaj dostępne są one w wielu bardzo ciekawych formach. Oparcie może mieć na przykład kształt geometryczny i być niezwykle nowoczesne, ale także na przykład kształt muszelki i nawiązywać bardziej do stylu z minionych epok. Warto także zwrócić uwagę na piękne kolory – głęboką zieleń, kolor granatowy czy pudrowy róż. Wszystkie takie fotele stanowią wspaniały akcent estetyczny, jaki dodajemy do naszych aranżacji.

Królewskie podnóżki

Jeśli chcemy dopełnić taką modną aranżację i jednocześnie zagwarantować sobie maksymalny komfort, to na pewno przydadzą nam się wspaniałe tapicerowane podnóżki czy pufy. Te elementy wyposażenia również dostępne są w rozmaitych kształtach, kolorach i ze zróżnicowanym wykończeniem. W związku z tym, możemy wszystko doskonale dopasować do swojej aranżacji. Podnóżek czy pufę możemy postawić w salonie, przy fotelu, ale także świetnie sprawdzi się w sypialni czy w przedpokoju. W takich miejscach również czasami chcemy wygodnie przysiąść.

Sofa dla całej rodziny

Nie można też zapomnieć o funkcjonalności. W każdym salonie potrzebna jest wygodna i przestronna sofa. Musi się na niej zmieścić cała rodzina, ukochana osoba czy też grono naszych przyjaciół albo ukochany pies czy kot. Do wyboru mamy sofy rozkładane z funkcją spania lub nierozkładane. W stylu NEW ART DECO dominują piękne zdobienia i ciekawa kolorystyka, więc każdy może wybrać dla siebie coś odpowiedniego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.