Projektant radzi – trendy 2020

Zima trwa w najlepsze, choć jest w tym roku deszczowa, czasami słoneczna i wietrzna. A w aranżacji wnętrz wciąż do głosu dochodzą ciepłe i przytulne stylizacje. Znajdziemy w nich odniesienia do tradycji i nutkę nowoczesności.

Jeśli chcemy urządzić modne wnętrze, to tak naprawdę niewiele trzeba zrobić. Czasami wystarczy kilka odpowiednich dodatków i mamy do czynienia z niezwykle atrakcyjnym miejscem, które wpisuje się w najmodniejsze trendy.

Dżungla w środku miasta

Nawet w zgiełku wielkiego miasta możemy znaleźć dla siebie wspaniałą oazę spokoju. W swoim wnętrzu możemy postawić na naturę i zafundować sobie prawdziwą dżunglę. Postaw zielone rośliny w pięknych, modnych doniczkach, powieś obraz z motywem florystycznym, a do tego jeszcze kilka poduszek i ciepły koc, i mamy modną stylizację gotową! To prosta recepta na szybką i komfortową metamorfozę wnętrza!

Hygge zawsze się sprawdza

Zimą warto docenić szwedzki styl. Gdy za oknem pogoda niezbyt nam sprzyja, w domu możemy stworzyć minimalistyczny, ale przytulny kącik, pełen ciepła i dobrego humoru. Tapicerowane wezgłowie łóżka, drewniane krzesło, ciepły koc i poduszki, a do tego świece, które tworzą nastrój i ocieplają wnętrze – na takie hygge warto postawić!

W starym stylu

Trochę nostalgii, ekskluzywności i luksusu? Koniecznie zwróćcie uwagę na styl New Art Deco, który rządzi w tym sezonie. Mamy tutaj stylizowane krzesła i kanapy, oczywiście z podnóżkami… a może zdecydujecie się na elegancki szezlong? Do tego połyskujące poduszki i nietuzinkowe dodatki, które przyciągają wzrok. W takiej aranżacji można poczuć się naprawdę wyjątkowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.