Home > SZCZECIN > Takiego otwarcia nie miał nikt inny. Do Szczecina przyjechały gwiazdy

Takiego otwarcia nie miał nikt inny. Do Szczecina przyjechały gwiazdy

Artystycznie, doniośle, motoryzacyjnie i… sportowo. Oficjalne otwarcie nowego salonu dealera Volvo skupiło wielu klientów Auto Bruno.  Nie zabrakło gwiazd, które uświetniły przygotowane specjalnie na tę okazję show.

To nie było otwarcie, jak każde inne. Pracownicy nowego salony Volvo Auto Bruno nie skupili się na suchej prezentacji wnętrz, czy też samochodów, ale przede wszystkim na tym, by zaplanowanymi atrakcjami pokazać walory nowego salonu i serwisu, zapewniając przy tym dobrą zabawę. Tutaj nic nie wydarzyło się przypadkowo – zdradza Aneta Liebelt-Gapińska, odpowiedzialna za marketing szczecińskiego salonu. – Wśród naszych pracowników są studenci Akademii Morskiej. Uznaliśmy, że występ Chóru Akademii Morskiej w Szczecinie pod dyrekcją dr hab. Sylwii Fabiańczyk-Makuch doskonale nawiąże do obecności w szeregach pracowników Auto Bruno studentów tej znanej szczecińskiej uczelni, którzy zresztą podczas uroczystego otwarcia byli obecni w mundurach swojej uczelni – dodaje.

Był taneczny pokaz zorganizowany w przeszklonych częściach biur salonu oraz występy wirtuozów harfy i skrzypiec, nie zabrakło też wrażeń kulinarnych. Część gastronomiczna znalazła się w nowoczesnej również przeszklonej części, która na co dzień spełnia funkcję serwisu.  Znaczącym momentem była wizyta gwiazd polskiego sportu, żeglarscy Mistrzowie Świata (Adam Szymborski, Bartosz Piotrowski, Paweł Różycki), Wicemistrzyni Europy w biegu na 1500 metrów, Sofii Ennaoui oraz Wicemistrzyni Świata w wioślarstwie w czwórce bez sterniczki – Olgi Michałkiewicz. Ich obecność podczas otwarcia salonu związana jest z projektem „Wspieramy w drodze do zwycięstwa”, który zakłada wspieranie młodych i uzdolnionych sportowców. To właśnie gwiazdy sportu wzbudziły największe zainteresowanie. Uczestnicy otwarcia chętnie z nimi rozmawiali, dopytywali o plany startów i robili z nimi zdjęcia.

Sofia Ennaoui i Olga Michałkiewicz z pracownikami Volvo Auto Bruno.

– Są młodzi, zdolni, niezwykle ambitni, wierzymy, że ich dotychczasowe sukcesy to dopiero początek wielkich sportowych karier – mówi Robert Smółko, dyrektor zarządzający w Auto Bruno.

Sami sportowcy także nie szczędzili słów, komplementując Volvo:

– Sporo jeżdżę po Polsce – mówiła Sofia Ennaoui. – Komfort podróży ma znaczenie, dzięki tej współpracy i wsparciu na pewno będzie nam, jako sportowcom, łatwiej, łatwiej w drodze do zwycięstwa.

Nowy salon Volvo Auto Bruno mieści się przy ul. Pomorskiej 115B. Obiekt zyskał przeszklony warsztat, by każdy właściciel pojazdu mógł widzieć proces serwisowania auta. Rozbudowana została też część, w jakiej właściciele samochodów mogą oczekiwać na odbiór auta: to designerskie pomieszczenia, w jakich można czuć się wyjątkowo dobrze.