W Policach powstaje saga fantasy, która kradnie serca fanów literatury

Pierwszy tom został dobrze przyjęty w literackich środowiskach. Książka Mateusza Wiśniewskiego, polickiego pisarza, cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Teraz przyszedł czas na drugą odsłonę pięciotomowej sagi. Pisarza można wesprzeć na popularnym portalu crowdfundingowym.

Kto czytał, ten wie… świat Duor Vaah jest niezwykle oryginalny i niepowtarzalny. Przygoda, uczucia, magia, przedziwne stwory i brutalność świata: tu realizm łączy się niemożliwym. Kompozycja i pomysł na książkę skradł już serca wielu fanów literatury. Mateusz Wiśniewski zapowiada, że drugi tom sagi „Duor Vaah – Starsza Dusza”  przyniesie czytelnikom mnóstwo wrażeń i niespodzianek w fabule.

Druga część jest już gotowa, niebawem ma trafić do druku. Jak zapowiada autor, jeszcze jesienią pojawi się na rynku wydawniczym. Policzanin sam chce sfinansować druk, potrzebuje jednak wsparcia. Jakiego? Chodzi oczywiście o finanse.

– Większość środków potrzebnych na sfinansowanie druku już mam, brakuje niewiele, mam nadzieję, że fani literatury i szeroko pojętej kultury pomogą mi w realizacji celu – mówi Mateusz.

Dziś druk drugiego tomu wiąże się również z dodrukiem pierwszej części sagi.

– Praktycznie cały nakład pierwszego tomu trafił już do rąk czytelników, mam natomiast świadomość, że jeśli ktoś trafi na drugą część mojej książki, prawdopodobnie będzie chciał sięgnąć po pierwszy tom, którego obecnie w wersji drukowanej kupić już nie można – tłumaczy.

Według znawców gatunku, „Duor Vaah – Starsza Dusza” to nowa jakość w literaturze fantasy. Ruszyły też prace nad wersją komiksową utworu. Data wydania komiksu nie jest jeszcze znana. Z kolei Mateusz Wiśniewski powoli wchodzi do grona cenionych twórców z regionu.

Młodemu pisarzowi można pomóc w wydaniu II tomu sagi za pośrednictwem portalu WSPIERAM TO:

https://wspieram.to/duorvaah?fbclid=IwAR2xw6EvXJrm-vukfN2druRILajVd6otHoBSXV4QE7oo5DLjQqUBS2uj7pk

 

Czytaj również:

Policzanin stworzył wyjątkowy świat i przeniósł go na książkowe karty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.