Home > KULTURA I ROZRYWKA > Żegnali wakacje z rockowymi brzmieniami. Uczestnikom imprezy rozdali płyty

Żegnali wakacje z rockowymi brzmieniami. Uczestnikom imprezy rozdali płyty

Czwórka przyjaciół zagrała dla młodzieży, by umilić im koniec wakacji. Były mocne brzmienia i miła niespodzianka: członkowie zespołu za darmo rozdali uczestnikom imprezy płyty. Na uwagę zasługuje wysoki, muzyczny poziom. Tę kapelę warto poznać.

Czy zespół „Nienawiszcz” pochodzący z podszczecińskiego Gryfina ma szansę zawojować rockową scenę? Nie ma cienia wątpliwości: czwórka przyjaciół tworzy świetny team i zna się na muzyce. Niewiele brakowało, a rockowa kapela wystąpiłaby na woodstockowej scenie, ale jak mówi basista, Piotr Piznal, do debiutu przed tak dużą widownią zabrakło trochę szczęście.

Nie zmienia to faktu, że „Nienawiszcz” gra nadal i przy tym gra na wysokim poziomie. Zespół tworzą Jarosław Jakubowicz, Dariusz Demczuk, Grzegorz Misiun i wspominany wcześniej Piotr Piznal.

W miniony piątek wybraliśmy się do Pyrzyckiego Domu Kultury, tam „Nienawiszcz” zagrała koncert z okazji zakończenia wakacji.  Na widowni tłumów nie było, ale ci, którzy postanowili mocnymi brzmieniami przegonić wakacyjne lenistwo, nie zawiedli się.

– Byliśmy miło zaskoczeni tym, że wokalista zszedł ze sceny i zaczął za darmo rozdawać nam płyty, wcześniej się z czymś takim nie spotkaliśmy na żadnym koncercie – mówili fani muzyki. – Podobali się nam, zagrali naprawdę na wysokim poziomie – komentowali.

Koncert trwał godzinę. Teraz czas na podobną imprezę na szczecińskiej scenie, „Nienawiszcz” warto poznać. A my znaleźliśmy na YouTube jeden z utworów, który rozbrzmiał na koncercie w Pyrzycach. Jam Wam się podoba?