Home > PORADY > Projektant radzi – pomysły na świąteczne prezenty

Projektant radzi – pomysły na świąteczne prezenty

Mikołajki już blisko, warto pomyśleć o prezentach dla najbliższych. Wbrew pozorom możemy połączyć zarówno aspekty praktyczne, jak i estetyczne. W kolejnych odcinkach naszego cyklu będziemy Wam prezentować pomysły na świąteczne prezenty. Na początek podarunki dla miłośników gotowania.

Jeśli szukasz ciekawego pomysłu na prezent, warto postawić na rzeczy funkcjonalne. Nie oznacza to jednak, że musimy rezygnować z estetyki i dobrego stylu. Wystarczy tylko dobrze poszukać – a dzięki naszemu zestawieniu – wszystko będzie pod ręką.

Piękna zastawa stołowa

Mikołajkowy prezent w postaci pięknej zastawy stołowej to doskonały pomysł. W tym sezonie warto postawić na te pięknie zdobione – ze złotem i srebrem oraz w głębokich, ciemnych barwach. Może to być na przykład kolor granatowy, turkusowy czy modny jadeit.

Wabi Sabi Sapphire

Wabi Sabi Sapphire

Świeczki i świeczniki

Eleganckie świeczki to zawsze dobry prezent. Można je wykorzystać nie tylko na świątecznym stole, ale także przygotować sobie nastrojową kąpiel i domowe spa, romantyczną kolację we dwoje czy miły wieczór z książką, pełen relaksu i odpoczynku. Takie piękne świeczki należy umieścić w odpowiednich świecznikach. Warto postawić na modne formy i… rozkwitające świeczniki, które dodadzą naszym wnętrzom wyjątkowego charakteru.

Kwitnący lampion

Kwitnący lampion

Kwitnący lampion

Kwitnący lampion

Świeca Pieńkowa zapachowa

Świeca Pieńkowa zapachowa