Home > SPORT > „Szczecińskie Volvo” wspiera znanych sportowców

„Szczecińskie Volvo” wspiera znanych sportowców

Szczeciński dealer samochodów wdrożył w życie projekt o nazwie „Wspieramy w drodze do zwycięstwa”. 

Samochodowi dealerzy ze Szczecina coraz chętniej spoglądają na sportowców. Dlaczego? Wielkie nazwiska przyciągają uwagę tysięcy kibiców, a co za tym idzie, jest to dobra forma promocji. W przypadku Auto Bruno, przedstawiciela marki Volvo, dodatkowo w grę wchodzą… pasje. Wiele osób związanych z dealerem zasiada na sportowych trybunach, niektórzy nawet sami podejmują się rywalizacji, chociażby na biegowych trasach. To zamiłowanie do sportu przekłada się też na współpracę ze sportowcami

– Wiemy, jak ważna jest mobilność w tak intensywnym życiu, jakie wiodą sportowcy – mówi Robert Smółko, Dyrektor Zarządzający Volvo Auto Bruno. – Ważną sprawą jest auto, które ułatwia i usprawnia to funkcjonowanie – dodaje.

Ciągłe przemieszczanie się z miejsca na miejsce, życie na walizkach, przewożenie sprzętu sportowego, a wszystko w pośpiechu i zgodnie z narzuconym planem. To niełatwe zadanie. Szczeciński dealer postanowił ułatwić sportowcom funkcjonowanie. Wicemistrzyni Świata w wioślarstwie, Olga Michałkiewicz i Sofia Ennaoui, dwukrotna Wicemistrzyni Europy (na otwartym stadionie i na hali) w biegu na 1500 metrów dostały do dyspozycji samochody Volvo V40 cross country.

– Wiemy, że są utalentowane, a przy tym są bardzo pozytywnymi osobami. Swoimi zwycięstwami dają nam i wielu ludziom wiele radości. Imponuje nam ich pracowitość i zaangażowanie w to, co robią – zdradza Robert Smółko – Mamy świadomość, że ciężko pracują na swoje sukcesy i dumnie reprezentują Polskę na międzynarodowych arenach – tłumaczy.

Czy pomoc sportowcom stanie się standardem wśród liderów motoryzacji? Volvo Auto Bruno ze swoim projektem „Wspieramy w drodze do zwycięstwa” pokazuje, że inwestować w młodych sportowców warto.